• Pagalba +370 (46) 42 07 06
 

Apie UAB „Aisės žūklė"

Įmonės įkūrimo metai – 1987-ieji

Lietuvos meškeriotojams „Aisės“ vardas visų pirma asocijuojasi su žūklės reikmenų gamyba. Jaunesnės kartos žvejams dabar jau sunku patikėti, kad prieš tris dešimtmečius visose Lietuvos žūklės parduotuvėse negalėjai rasti nė vieno voblerio. Žmonės, kuriuos traukė spiningas, troško išbandyti visus pažangiausius mėgstamos žūklės metodus, tačiau visuotinio deficito laikais populiarius pasaulyje masalus Lietuvos žvejai galėjo pamatyti nebent užsienio kataloguose.

Išeitis tokioje situacijoje galėjo būti tik viena: ko negalima nusipirkti, reikia sukurti savomis rankomis! Pirmieji vobleriai buvo pagaminti savoms reikmėms, o augantis susidomėjimas paskatino burtis į kolektyvą ir pradėti serijinę voblerių gamybą. Taip, 1987-aisiais, susikūrė įmonė „Aisė“. Kol medinių masalų iš rinkos nepradėjo stumti pažangesni ir technologiškesni plastikiniai, „Aisės“ gaminiai suspėjo pakeliauti po pasaulį – šis vardas tapo žinomas Jungtinės Karalystės, Vokietijos, Olandijos, Italijos, Rusijos, Ukrainos meškeriotojams. Keli specifiniai mediniai modeliai pasiekė ir tolimąją Ameriką.

Rinkos pokyčiai lemtingai pakeitė įmonės asortimentą. Svarbiausi „Aisės“ gaminiai dabar yra metalinės blizgės – vasarinės vartiklės, žieminės blizgutės, jūriniai pilkeriai, liejiniai iš švino. „Aisė“ yra didžiausias meškeriojimo kabliukų importuotojas ir platintojas Lietuvoje, prekiaujantis žinomiausių pasaulyje gamintojų, japonų „OWNER“ ir amerikiečių „EAGLE CLAW“ kabliukais.